Ultra výkonné 16 produkty

Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek
 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a štrnástimi diódami LED. Diódy s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Keď sú batérie takmer vybité, dôjde k automatickému prepnutiu diód LED do núdzového režimu.

 • Vodotesná čelovka s oddeleným púzdrom na batérie, halogénovou žiarovkou a štrnástich LED diódami. LED diódy s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Vďaka oddeliteľnému puzdru je možné použiť batérie s väčšou kapacitou.

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a štrnástimi diódami LED. Diódy LED s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Keď  je akumulátor takmer vybitý, dôjde k automatickému prepnutiu diód LED do núdzového režimu.

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a štrnástimi diódami LED. Diódy LED s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Keď sú batérie takmer vybité, dôjde k automatickému prepnutiu diód LED do núdzového režimu.

 • Vodotesná čelovka s oddeleným púzdrom na batérie, halogénovou žiarovkou a piatimi LED diódami. LED diódy poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Vďaka oddeliteľnému puzdru je možné použiť batérie s väčšou kapacitou a je tiež znížená hmotnosť, ktorú nosí užívateľ  na hlave.

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a piatimi diódami LED. Diódy LED poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Baterka sa ľahko ovláda aj v rukaviciach a je možné ju zabezpečiť proti neúmyselnému zapnutiu.

 • Kombinovaný lúč o svietivosti až 520 lúmenov dobíjacej čelovky Petzl ULTRA VARIO je vhodný pre tie najnáročnejšie aktivity. Je ideálny, keď potrebujete poriadne a presné svetlo, napríklad pre speleológiu alebo alpinizmus. ULTRA VARIO má štyri režimy svietenia, ktoré umožňujú nastaviť svetlo rôznym situáciám.

 • Kombinovaný lúč o svietivosti až 520 lúmenov dobíjacej čelovky Petzl ULTRA VARIO je vhodný pre tie najnáročnejšie aktivity. Je ideálny, keď potrebujete poriadne a presné svetlo, napríklad pre speleológiu alebo alpinizmus. ULTRA VARIO má štyri režimy svietenia, ktoré umožňujú nastaviť svetlo rôznym situáciám.

 • Vysoko odolná a extrémne výkonná (760 lúmenov ) čelovka Petzl ULTRA RUSH s dobíjacím akumulátorom je určené pre intenzívneYy pohyb a náročné aktivity. Je ideálne pre rýchly pohyb, u ktorého je potrebné silné svetlo. Napríklad nočný trail running, lyžovanie, horské bicykle.

 • Vysoko odolná a extrémne výkonná (760 lúmenov ) čelovka Petzl ULTRA RUSH s dobíjacím akumulátorom je určené pre intenzívny pohyb a náročné aktivity. Je ideálne pre rýchly pohyb, u ktorého je potrebné silné svetlo. Napríklad nočný trail running, lyžovanie, horské bicyklovanie .

 • Inovovaná čelovka Petzl NAO má silnejší akumulátor a vyšší výstupný výkon. Dobíjacie čelové svietidlo NAO prispôsobuje automaticky svietivosť dvoch výkonných LED diód podľa svetelných podmienok a charakteru okolitého prostredia. Je to prvé svietidlo značky Petzl, ktoré používa novú technológiu reaktívneho svietenia REACTIVE LIGHTING.

 • Inteligentná dobíjacia čelovka s technológiou Reactive Lighting a Bluetooh ovládateľná cez telefón. Tento model ponúka outdoorovým entuziastom kompaktné, inteligentné, pripojiteľné a dobíjacie riešenie ich svietidla. Vďaka aplikácii MyPetzl Light môže užívateľ kedykoľvek cez svoj telefón kontrolovať stav akumulátora.

 • Inteligentná, kompaktná dobíjacia čelovka s technológiou Reactive Lighting, ktorá si automaticky nastaví výkon potrebám užívateľa. Je ideálna pre dynamické, intenzívne pohybové aktivity.

 • Programovateľná čelovka Petzl Myo s výkonnou LED diódou sa zaostreným lúčom pre ďaleký dosvit, širokouhlá šošovka rozptýli lúč pre osvetlenie blízkeho okolia. Nový model má zvýšený svetelný výkon - pre každý z troch základných režimov osvetlenia možno naprogramovať intenzitu z výberu 10tich voliteľných výkonov.

 • Prilba Petzl Trios je určená pro speleológov, ktorí hľadajú kompletné riešenie, ktoré je odolné a pohodlné zároveň. Vysoko výkonná čelovka je špeciálne určená pre speleológiu a ponúka široký kužel o výkone 300 lumenov v rozsahu 180°. Je vybavená Lithium ion akumulátorom s vysokou kapacitou. Ľahká a pevná viacúčelová prilba. Najlepší kompromis medzi...

 • Čelovka NEO+ ponúka všetkým aktívnym bežcom, cyklistom, alpinistom a lyžiarom kompaktné, inteligentné, pripojiteľné a dobíjacie riešenie ich svietidla. Vďaka aplikácii MyPetzl Light si užívateľ môže kedykoľvek cez svoj telefón kontrolovať stav akumulátora a zostávajúcu dobu svietenia, upravovať nastavenie výkonu a výdrže za pochodu.

Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek