Športové prilby 8 produkty

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
  • Nízka hmotnosť a pohodlie robí z prilby Meteor hlavný produkt pre lezenie a alpinizmus. Tento model má výhodu veľkých otvorov pre vynikajúcu ventiláciu. Jej inovovaný nastavovací systém umožní každému lezcovi nastaviť prilbu na svoj ​​tvar hlavy. Prilba je ďalej vybavená novou magnetickou prackou, ktorá umožňuje rýchle zapnutie podbradného pásku jednou...

  • Prilba SIROCCO je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky horolezcov a alpinistov na zníženú hmotnosť a primeranú ochranu. Tvar škrupiny s predĺženou zadnou časťou poskytuje lepšiu ochranu. Optimalizovaná veľkosť na hlave spolu s vynikajúcou ventiláciou zaručujú maximálne pohodlie.

  • Univerzálna odolná a veľmi pohodlná prilba ELIOS sa prispôsobí lezenie, alpinizmu, speleológiu, via ferratám aj canyoningu. Škrupina z ABS a polystyrénová výstelka poskytujú účinnú ochranu proti nárazom. Je plne nastaviteľná a prispôsobí sa všetkým tvarom hlavy.

  • ELIOS CLUB je verzia modelu ELIOS, prispôsobená použitiu v skupinách, napríklad horolezecké oddiely, športové kluby, lanové centrá, školiace centrá, atď. Je to univerzálna odolná a veľmi pohodlná prilba, ktorá sa prispôsobí lezeniu, alpinizmu, speleológii, via ferratám aj canyoningu. 

  • Prilba ELIA bola navrhnutá a skonštruovaná špeciálne pre uspokojenie ženských potrieb. Inovovaný systém nastavenia hlavového pásku, OMEGA (patent Petzl), uľahčuje nasadenie a vybratie prilby a poskytuje maximálne pohodlie. Tento systém je tiež navyše vybavený novým mechanizmom nastavenia veľkosti, ktorý umožňuje presné nastavenie na rôzne typy hlavy.

  • Univerzálna detská prilba Petzl Picchu pre deti od 3 do 8 rokov s certifikáciou na lezenie a cyklistiku. Je veľmi ľahká a pohodlná, konštruovaná na časté namáhanie. Má veľmi dobrú odolnosť a trvanlivosť. Možno ju tiež použiť na ďalšie detské aktivity, ako napríklad skateboard, in-line korčuľovanie a podobne. Prilba Picchu poskytuje ochranu, robustnosť a...

  • Prilba Petzl Trios je určená pro speleológov, ktorí hľadajú kompletné riešenie, ktoré je odolné a pohodlné zároveň. Vysoko výkonná čelovka je špeciálne určená pre speleológiu a ponúka široký kužel o výkone 300 lumenov v rozsahu 180°. Je vybavená Lithium ion akumulátorom s vysokou kapacitou. Ľahká a pevná viacúčelová prilba. Najlepší kompromis medzi...

  • Speleologická prilba s integrovanou lampou v prevedení halogen a 14 LED diod s tromi intenzitami svietenia. Spelios je dva v jednom praktického využitia a technických požiadaviek. Kombinácia škrupiny s penovou výstielkou a vodotesnej lampy. 

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek