Oceľové karabíny 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • Balenie desiatich oceľových lezeckých karabín djinn STEEL s prehnutou západkou. Veľká svetlosť otvorenej západky uľahčuje manipuláciu. Prierez tvaru písmena H ponúka vyvážený pomer hmotnosti a pevnosti. Rozšírené styčné plochy umožňujú hladší priechod lana a znižujú opotrebovanie karabíny. Systém zámku KeyLock zabraňuje zachyteniu karabíny pri manipulácii. 

  • VERTIGO TWIST-LOCK karabína je určená pre použitie na koncoch postupových pracovných spojovacích prostriedkoch. Jej vynikajúca manipulácia a jednoduchý otočný systém poistky zámku uľahčuje manipuláciu pre obchádzaní priebežných kotviach bodov. Veľká svetlosť západky a systému zámku Keylock, ktorý zabraňuje zachyteniu a uľahčuje pripojenie.

  • Robustná a kompaktná karabína OXAN je obzvlášť vhodná pre použitie v náročných situáciách. Karabína sa vyrába s dvomi systémami poistky zámku: skrutkovací SCREW-LOCK alebo automatický TRIACT-LOCK. Vyrába sa v európskej aj medzinárodnej verzii.

  • Pevné karabíny VULCAN sú určené pre profesionálnych záchranárov- Vďaka veľkej svetlosti západky a vysokej pevnosti sú ideálne pre zriaďovanie zložených kotviacich bodov v podmienkach, kde je hmotnosť nepodstatná. Karabína sa vyrába s dvomi systémami poistky zámku: skrutkovací SCREW-LOCK alebo automatický TRIACT-LOCK.

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek