Pracovné 11 produkty

Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
 • Čelovka Petzl Pixa 3R je kompaktné svietidlo pre každodenné používanie. Integrovaný dobíjací akumulátor ponúka užívateľom oproti klasickým batériám výhodu praktického dobíjania zo siete, ekonomické prevádzky a šetrenie životného prostredia. Pri nových svetlách PIXA 3R je možné naprogramovať si jednu z troch konfigurácií v závislosti na výkone, alebo doby...

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a štrnástimi diódami LED. Diódy LED s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Keď sú batérie takmer vybité, dôjde k automatickému prepnutiu diód LED do núdzového režimu.

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a štrnástimi diódami LED. Diódy LED s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Keď  je akumulátor takmer vybitý, dôjde k automatickému prepnutiu diód LED do núdzového režimu.

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a piatimi diódami LED. Diódy LED poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Baterka sa ľahko ovláda aj v rukaviciach a je možné ju zabezpečiť proti neúmyselnému zapnutiu.

 • Vodotesná čelovka s oddeleným púzdrom na batérie, halogénovou žiarovkou a piatimi LED diódami. LED diódy poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Vďaka oddeliteľnému puzdru je možné použiť batérie s väčšou kapacitou a je tiež znížená hmotnosť, ktorú nosí užívateľ  na hlave.

 • Vodotesná čelovka s oddeleným púzdrom na batérie, halogénovou žiarovkou a štrnástich LED diódami. LED diódy s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Vďaka oddeliteľnému puzdru je možné použiť batérie s väčšou kapacitou.

 • Ultraľahká a veľmi kompaktná čelovka e+LITE pre núdzové situácie. Vďaka ochrannému púzdru je vždy pripravená na použitie a môže byť uložená aj s batériami po dobu desiatich rokov v batohu, veste, sade prvej pomoci, alebo je možné ju používať ako záložné svietidlo.  

 • Vodotesná čelovka s halogénovou žiarovkou a štrnástimi diódami LED. Diódy s tromi úrovňami osvetlenia poskytujú rovnomerné biele svetlo po dlhú dobu. Svetelný lúč z halogénovej žiarovky je možné zaostriť. Keď sú batérie takmer vybité, dôjde k automatickému prepnutiu diód LED do núdzového režimu.

 • PIXA 1 je odolná čelovka ponúkajúca osvetlenie, ktoré pracovníkovi umožňuje pohodlne pracovať. Technológia CONSTANT LIGHTING: svietivosť sa s vybitím batérií neznižuje. Podľa potreby ju možno nosiť na hlave, prilbe alebo ju možno položiť na zem. Vyrába sa v dvoch verziách ATEX alebo HAZLOC.

 • PIXA 2 je odolná čelovka, ktorá pracovníkovi umožňuje pohodlne pracovať na stanovišti a bezpečne sa pohybovať. Technológia CONSTANT LIGHTING: svietivosť sa s vybitím batérií neznižuje. Podľa potreby ju možno nosiť na hlave, prilbe alebo ju možno položiť na zem. Vyrába sa vo verziách ATEX alebo HAZLOC.

 • Čelovka PIXA 3 je odolná a univerzálna. Lúč sa prispôsobuje všetkým situáciám: osvetlenie blízkeho okolia, pohyb aj ďaleký dosvit. Technológia CONSTANT LIGHTING: svietivosť sa s vybitím batérie neznižuje. Podľa potreby ju možno nosiť na hlave, prilbe alebo ju možno položiť na zem. Dostupná vo verziách ATEX alebo HAZLOC.

Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek