Skrutkovacie karabíny 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • Vďaka kompaktnému tvaru a poistke zámku sa táto karabína používa pri istení: pripojenie istiaceho prostriedku k úväzku, istenie cez polovičný lodný uzol, atď ... Profil v  tvare písmena H získaný 3D kovaním za tepla znižuje hmotnosť karabíny bez obmedzenia jej pevnosti. Systém zámku KeyLock zabraňuje zachyteniu karabíny pri manipulácii.

  • Asymetrická hliníková karabína tvaru písmena D je zvlášť vhodná na pripojenie rôznych prostriedkov, ako napr. zlaňovacej brzdy, alebo na konce spojovacích prostriedkov. Vďaka novému 3D tvaru (prierez tvaru písmena H) sa znížila jej hmotnosť pri rovnakej pevnosti. Jej plynulý vnútorný tvar a systém zámku KeyLock uľahčujú manipuláciu. 

  • Karabína Petzl OK sa používa spoločne s kladkami a v kladkostrojoch. Symetrický oválny tvar uľahčuje použitie kladky, je ideálny pre zapínanie do kotviacich bodov. Systém Key-lock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny.

  • Základom karabíny je inovovaný model osvedčenej karabíny SPIRIT, ktorý je opatrený skrutkovacou poistkou zámku. Táto karabína je určená pre špecifické situácie, napríklad istenie z istiaceho stanovišťa v stene. Profil karabíny v tvare písmena H získaný 3D kovaním za tepla znižuje hmotnosť karabíny bez ovplyvnenia jej pevnosti. 

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek