Prehnuté a rovné karabíny 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • Táto symetrická oválna karabína je určená pre technické lezenie. Jej tvar je ideálny pre zapínanie do skob a rebríčkov (ľahko sa pretáča) a obmedzuje hromadenie vybavenia pripnutého ku karabíne. Absencia poistky zámku uľahčuje a urýchľuje pripínanie a odopínanie karabíny.

  • Karabina novej generácie ANGE L predstavuje kombináciu tradičnej karabíny so západkou a klasickej karabíny s drôtovou západkou. Spojuje sa v nej plynulosť západky s pružinou a ľahkosť drôtového systému. Vďaky technológii zámku MonoFil Keylock firmy Petzl a profilu karabíny tvaru H váži ANGE L len 34 gramov a ponúka optimálny pomer hmotnosť / pevnosť.

  • Karabína asymetrického tvaru s prehnutou alebo rovnou západkou, je určená pre použitie v expresnom sete na strane k lanu. Ergonomický tvar uľahčuje zapínanie a odopínanie lana. Vyniká nízkou hmotnosťou a dodává sa v eloxovanom prevedení, ktoré je odolnejšie proti korózii. Systém Keylock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny za skobu, lano, sľučku alebo...

  • Karabína v  dvoch typoch - s rovnou, alebo prehnutou západkou. Je určená pre horolezcov, ktorí chcú začať s lezením vonku na skalách s odolným vybavením. Veľká svetlosť otvorenej západky uľahčuje manipuláciu, prierez tvaru písmena H ponúka vyvážený pomer hmotnosti a pevnosti (38 kN a 8 kN pozdĺžna/priečna os pri 45 gramoch). 

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek