Pracovné prilby 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
  • Pohodlná prilba VERTEX BEST nemá odvetrávacie otvory, čím Vás chráni pred úrazom elektrickým prúdom a roztaveným striekajúcim kovom. Šesťbodová vložka sa vytvaruje podľa tvaru hlavy. Absorpcia nárazu je dosiahnutá deformáciou škrupiny. Nastavovací systém CenterFit zaručuje presné vycentrovanie a optimálnu stabilitu prilby na hlave.

  • Prilba VERTEX BEST DUO LED 14 je kombináciou pohodlnej prilby pre práce vo výškach s vodotesnou hybridnou čelovkou (halogén / LED). So svojím silným podbradným pásikom prilba udáva štandard v oblasti ochrany hlavy pre pracovníkov vo výškach. Nemá odvetrávacie otvory, čím Vás chráni pred úrazom elektrickým prúdom a roztaveným striekajúcim kovom.

  • Prilba VERTEX VENT  so svojim pevným podbradným pásikom určuje štandard v ochrane hlavy pre práce vo výškach. Má odvetrávacie otvory a posuvné uzávery, ktoré umožňujú reguláciu ventilácie podľa potreby. Šesťbodová vložka sa vytvaruje podľa tvaru hlavy a astavovací systém CenterFit zaručuje presné vycentrovanie a optimálnu stabilitu prilby na hlave.

  • Prilba VERTEX ST  je určená pre ochranu hlavy pred nárazmi a padajúcimi predmetmi pre pozemných prácach. Tvar bez odvetrávacích otvorov chráni pred úrazom elektrickým prúdom a roztaveným striekajúcim kovom. Šesťbodová vložka sa vytvaruje podľa tvaru hlavy. Nastavovací systém CenterFit zaručuje presné vycentrovanie a optimálnu stabilitu prilby na hlave.

  • Ľahká prilba s pohodlnou penovou výstelkou, ktorú nie je na hlave takmer cítiť. Náraz je pohltený deformáciou odľahčenej polystyrénovej výstelky. Nastavovací systém CenterFit zaručuje presné vycentrovanie a optimálnu stabilitu prilby na hlave.

  • Ľahká prilba s pohodlnou penovou výstelkou, ktorú nie je na hlave takmer cítiť.Náraz je pohltený deformáciou odľahčenej polystyrénovej výstelky. Nastavovací systém CenterFit zaručuje presné vycentrovanie a optimálnu stabilitu prilby na hlave.

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek