Polohovacie postroje 8 produkty

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
  • Zachytávací a polohovací postroj NEWTON EASYFIT, ktorý sa ľahko oblieka vďaka dizajnu systému EASYFIT. Vesta udržiava tvar postroja a rýchlospony FAST(hrudné a nožné popruhy) umožňujú nasadenie postroja bez zdvihnutia nôh zo zeme. Certifikovaný pre Európu a Rusko.

  • NEWTON EASYFIT zachytávací a polohovací postroj, ktorý sa ľahko oblieka vďaka dizajnu systému EASYFIT. Vesta udržiava tvar postroja a rýchlospony FAST (hrudné a nožné popruhy) umožňujú nasadenie postroja bez zdvihnutia nôh zo zeme. Ponúka ergonomické odkladacie miesto pre spojky MGO a má indikátor pádu. Certifikovaný pre Severnú Ameriku, Európu a Rusko.

  • Zachytávací a polohovací postroj VOLT, ktorý sa ľahko oblieka vďaka systému EASYFIT. Vesta udržiava tvar postroja a rýchlospony FAST (na páse a nožných popruhoch) umožňujú nasadenie postroja bez zdvihnutia nôh zo zeme. Anatomický tvar a široká pás zaručujú pohodlie po celý pracovný deň. Certifikovaný pre Európu a Rusko.

  • Zachytávací a polohovací postroj VOLT, ktorý sa ľahko oblieka vďaka systému EASYFIT. Vesta udržiava tvar postroja a rýchlospony FAST (na páse a nožných popruhoch) umožňujú nasadenie postroja bez zdvihnutia nôh zo zeme. Na páse a pod chrbtovým pripájacím bodom je vybavený chráničmi, ktoré znižujú opotrebenie pri pohybe vo vnútri veže veternej turbíny....

  • Pohodlný zachytávací, polohovací a závesný postroj AVAO BOD je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách. Postroj má špecifickú konštrukciu, ktorá užívateľovi umožňuje v prípade pádu dlhodobejšie zavesenie za chrbtový pripájací bod. Postroj je uzatvorený karabínou so skrutkovacou poistkou zámku SCREW-LOCK a je certifikovaný pre Európu a Rusko.

  • Pohodlný zachytávací, polohovací a závesný postroj AVAO BOD je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách. Postroj má špecifickú konštrukciu, ktorá užívateľovi umožňuje v prípade pádu dlhodobejšie zavesenie za chrbtový pripájací bod. AVAO BOD FAST je vybavený automatickými rýchlosponami FAST. Postroj je certifikovaný pre Európu a Rusko.

  • Pohodlný zachytávací, polohovací a závesný postroj AVAO BOD je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách. Postroj má špecifickú konštrukciu, ktorá užívateľovi umožňuje v prípade pádu dlhodobejšie zavesenie za chrbtový pripájací bod. Je uzatvorený karabínou so skrutkovacou poistkou zámku TRIACT-LOCK a je certifikovaný pre Severnú Ameriku,...

  • Pohodlný zachytávací, polohovací a závesný postroj AVAO BOD. Postroj má špecifickú konštrukciu, ktorá užívateľovi umožňuje v prípade pádu dlhodobejšie zavesenie za chrbtový pripájací bod. AVAO BOD FAST je vybavený automatickými rýchlosponami FAST. Je uzatvorený karabínou so skrutkovacou poistkou zámku TRIACT-LOCK a je certifikovaný pre Severnú Ameriku,...

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek