07299 / MSR WIndBurner 1,8l Stove System Zväčšiť

MSR WINDBURNER 1,8 l Stove System

07299

Nový ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre sólo cestovateľov a minimalistov. Skrýva v sebe technológiu úspešného modelu REACTOR, kde varič nehorí plameňom, ale špeciálna pena vydáva sálavé teplo, ktoré prostredníctvom tepelného výmenníka prechádza priamo do nádoby.

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Tabuľka dát

Doba horenia 95 min
Doba varu 1l vody 4,5 min

Detaily

Nový ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre sólo cestovateľov a minimalistov. Skrýva v sebe technológiu úspešného modelu REACTOR, kde varič nehorí plameňom, ale špeciálna pena vydáva sálavé teplo, ktoré prostredníctvom tepelného výmenníka prechádza priamo do nádoby. V silnom vetre tak nedochádza k stratám tepla. WindBurner Stove System je ideálny pre výlety do prírody a víkendové kempovanie. Jeho sálavý varič dokonale spojený s nádobou zaisťuje vetruodolnosť a umožňuje rýchle uvarenie vody v podmienkach, kedy ostatné variče chladnú. V nádobe integrovaný výmenník účinne rozvádza teplo do tesne nasadené nádoby a vy môžete mať rýchlo pripravený teplý nápoj.

Integrovaný systém:

 • Kompaktný systém obsahuje do seba zapadajúce prvky variče, tepelného výmenníka a nádoby na jedlo alebo pitie.
 • Maximálna účinnosť: teplo sálajúci varič a tepelný výmenník skracujú dobu varenia a šetrí palivo oproti klasickým varičom.
 • Vetru odolný výkon: 100% primárne spaľovanie vzduchu, uzavretá konštrukcia a vnútorný regulátor tlaku v dokonalej súčinnosti robí varič dokonale odolným vonkajším vplyvom.
 • Kompaktný dizajn: varič, 110g ISOPRO plynovú kartušu, skladací stojan a handričku PackTowl® pohodlne uložíte do 1.8L nádoby. Ďalšia použiteľná miska slúži ako ochranný obal pre tepelný výmenník nádoby.
 • Stavebnicové využitie: celý systém si môžete doplniť o ďalšiu nádobu WindBoiler 1.8L, závesný systém, alebo presovač na kávu.
 • Sada obsahuje:
  - Viečko s otvormi na pitie a cedenie
  - Izolačný obal s rukoväťou
  - Nádoba s obsahom 1 liter s integrovaným tepelným výmenníkom
  - Bezpečné spojenie nádoby s varičom
  - Vysoko výkonný sálavý varič
  - Regulátor tlaku pre udržanie konštantného výkonu
  - Plastová miska 0.47 l, slúžiaca ako ochranný kryt tepelného výmenníka nádoby
  - Skladací stojanček na kartuši
 • Sada neobsahuje plynovú kartušu

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: