PETZL KIT CORAX Horolezecký set veľkosť 2

K30ES 2C

Horolezecký set Petzl KIT CORAX ponúka skvelú kombináciu vybavenia v cenovo výhodnom balíku.  Set KIT CORAX obsahuje nastaviteľný úväzok PETZL Corax, brzdu na istenie Verso, karabínu AM´D, magnéziovú guľôčku Power Ball a vrecko na magnézium Bandi v tmavosivej farbe.

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Tabuľka dát

Farba šedá
Hmotnosť 540 g
Veľkosť 2
Info CE, UIAA
Nohavičky 57 - 67 cm
Obvod pásu 84 - 117 cm

Detaily

Horolezecký set Petzl KIT CORAX ponúka skvelú kombináciu vybavenia v cenovo výhodnom balíku.  Set KIT CORAX obsahuje nastaviteľný úväzok PETZL Corax, brzdu na istenie Verso, karabínu AM´D, magnéziovú guľôčku Power Ball a vrecko na magnézium Bandi v tmavosivej farbe. Kompaktná a odolná konštrukcia setu Petzl KIT CORAX je vhodná pre maximálne pohodlie a všestrannosť pre letné alebo zimné aktivity.

  • Sedací úväzok Petzl CORAX s mäkkým pásom je viacúčelovo nastaviteľný, ponúka pohodlie a neobmedzuje v pohybe. Je veľmi ľahký, poslúži v najrôznejších situáciách. Nastavuje a centruje sa ľahko pomocou praciek DoubleBack. Zavesený materiál je stále po ruke – na 4 tuhých sklonených pútkach, ktoré sú strategicky umiestnené. Je výbornou voľbou na horolezectvo, lezenie a via ferraty.

  • Ultraľahká brzda Petzl VERSO pre istenie a zlaňovanie. Slúži k isteniu prvolezca, jedného či dvoch druholezcov a k zlaňovaniu. Je účinná v každej situácií a použiteľná pre laná rôznych priemerov a typov. Vhodná pre športové lezenie.

  • Asymetrická, viacúčelová karabína PETZL AM'D so zámkom Screw-Lock. Používa sa k pripojeniu rôznych pomôcok k úväzom. Asymetrický tvar jej dáva mimoriadnu pevnosť v pomere k hmotnosti. Pri zaťažení sa automaticky natočí do optimálnej polohy. Systém Keylock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny za skobu, lano, slučku alebo úväzok.
  • Klasické vrecúško Petzl BANDI na magnézium valcovitého tvaru. Spona na stiahnutie hrdla vrecka slúži zároveň ako píšťalka. Dodáva sa v šiestich farebných prevedeniach.
  • Magnéziová guľôčka Petzl Power Ball s hmotnosťou 40 g

Obsah balenia

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: