YALE TD Portálový žeriav

Portálové žeriavy sú určené pre použitie vo všetkých oblastiach od remeselníckych dielní, autoservisov až po strojný priemysel a iné odvetvia. Je vhodný pre malé až stredné nosnosti. Portálové žeriavy sú ovládané ručne, prípadne čiastočne mechanicky a ich pojazd nie je vedený koľajnicami. Naše portálové žeriavy nie sú dopravné prostriedky, ale len premiestniteľné žeriavy.

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Detaily

Portálove žeriavy sú určené pre použitie vo všetkých oblastiach od remeselníckych dielní, autoservisov až po strojný priemysel a iné odvetvia.

Je vhodný pre malé až stredné nosnosti. Portálové žeriavy sú ovládané ručne, prípadne čiastočne mechanicky a ich pojazd nie je vedený koľajnicami. Naše portálové žeriavy nie sú dopravné prostriedky, ale len premiestniteľné žeriavy. Je nutné dodržiavať smernice pre pohyb portálových žeriavov a pohyb bremien. Štandardná výška výložníka je 2 500 mm, rôzne prevedenia výšok na objednávku. Svetlá šírka výložníka je A - 455 mm (pri typoch TDL 500/1000), A - 500 mm (pri typoch TLD 2000/3000).

  • Rozdelený do troch dielov (dve opierky, jeden nosník).
  • Robustné prevedenie zo štvorhranných rúrok, ručný pojazd žeriava, zaistenie kolies pomocou závitovej skrutky.
  • Prívod prúdu na nosník plochým vedením (C-koľajnica, káblové vozíky, napínacie ramená, unášača, atď.), Sieťový vypínač so zástrčkou.
  • Kompletná dokumentácia k žeriavu s potvrdením o predbežnej skúške a návod na použitie.

Príslušenstvo za príplatok:

  • Hrúbka lakovanej vrstvy 120 mikrometrov, alebo žiarové zinkovanie pre použitie vo vonkajšom prostredí.
  • Ochranná strieška pre použitie kladkostroja, vhodné pre použitie vo vonkajšom prostredí.

Produktové kombinácie

Reference Nosnosť v kg
TDL 500 500
TDL 1000 1 000
TDL 2000 2 000
TDL 3200 3 200

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: