PETZL GRIGRI 2

Istiací prostriedok GRIGRI2 s asistovanou brzdiacou schopnosťou je konštruovaný pre uľahčenie istiacích manévrov. GRIGRI2 je rovnako účinné ako pri vyvádzaní ciest, tak pri lezení Top Rope. Je možné ho používať na všetkých jednoduchých dynamických lanách o priemere 8,9 až 11 mm dostupných na trhu (optimálny pre laná 9, 4 až 10,3 mm).

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Tabuľka dát

Farba šedá, žltá, tyrkysová
Hmotnosť 170 g
Info CE EN 15151

Detaily

Istiaci prostriedok GRIGRI2 s asistovanou brzdiacou schopnosťou je konštruovaný pre uľahčenie istiacich manévrov. GRIGRI2 je rovnako účinné ako pri vyvádzaní ciest, tak pri lezení Top Rope. Je možné ho používať na všetkých jednoduchých dynamických lanách o priemere 8,9 až 11 mm dostupných na trhu (optimálny pre laná 9, 4 až 10,3 mm). GRIGRI2 má nový dizajn, ktorý umožní vynikajúcu kontrolu pri zlaňovaní.

  • technika istenia je rovnaká ako u klasického istiacého prostriedku: obe ruky držia lano. Pád sa zachytí stiskom ruky na voľnom konci lana.
  • asistované brzdenie: pri zachytení pádu istič drží voľný koniec lana a vačka zablokuje lano, čím sa zvýši brzdiaci účinok a lano prestane preklzovať.
  • Grigri2 má zdokonalenú konštrukciu, ktorá umožňuje vynikajúcu kontrolu pri spúšťaní alebo zlaňovaní. Jedna ruka drží voľný koniec lana a druhá ruka páčkou kontroluje rýchlosť spúšťania alebo zlaňovania.
  • Grigri2 je kompaktné a ultraľahké, o 25% menšie a 20% ľahšie ako staré Grigri.
  • trecie plochy sú vyrobené z nerezovej ocele a zaručujú dlhú životnosť produktu.
  • pre priemery lán 8,9 - 11 mm (ideálny pre priemery 9,4 - 10,3 mm).

Produktové kombinácie

Reference Farba
D14BG
D14BT
D14BY

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: