PIEPS MICRO

PP1129000000ALL1

Najľahší trojanténový vyhľadávač na trhu. Tento vyhľadávač tretej generácie prichádza s niekoľkými zásadnými zmenami a prináša nový pohľad na vývoj užívateľsky jednoduchých vyhľadávačov.

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Detaily

Najľahší trojanténový vyhľadávač na trhu. Tento vyhľadávač  tretej generácie prichádza s niekoľkými zásadnými zmenami a prináša nový pohľad na vývoj užívateľsky jednoduchých vyhľadávačov.

 • Pre obsluhu nové Micro používa iba jedno ovládacie tlačidlo a prepínač pre zapnutie / vypnutie. Po zapnutí vyhľadávača sa na displeji zobrazí 3s odpočítavanie, kedy je možné podržaním tlačidla vykonať GROUP CHECK. Vyhľadávač sa potom automaticky prepne do vyhľadávacieho módu.
 • Po uložení zapnutého Micra do puzdra, či vrecka, sa sám režim prepne do módu VYSIELANIE, ktoré je sprevádzané blikaním oranžovej diódy. Prepnutie je spôsobené citlivým fotočidlom, ktoré je pri uložení zakryté.
 • Pri následnom vybratí vyhľadávača z púzdra sa opäť sám prepne do režimu vyhľadávania, avšak s rozdielom zamknutého módu. Keby bol totiž pri vyhrabávaní zasypaného vyhľadávač uložený, prepol by sa automaticky do módu vysielania a rušil by ostatné prístroje vo vyhľadávaní ďalších možných obetí.
 • Pridržaním tlačidla sa zámok odstráni a opäť prepínanie funguje pomocou fotočidla. Toto privádza k otázke, čo sa stane, ak je zamknutý vyhľadávací mód a príde lavína. Micro má v sebe zabudované pohybové čidlo, ktoré automaticky po 30s nečinnosti prepne vyhľadávač do módu vysielania, ktoré je sprevádzané silným tónom.
 • Micro má možnosť aj pripojenia pomocou Bluetooth, ktorým možno pripojiť vyhľadávač na mobilnú aplikáciu a stiahnuť tak napríklad aktuálny Firmware.
 • Balenie obsahuje: Pieps Micro carrying systém, micro-bag, hard loop, 1xAA batériu (AA), manuál
 • -Hmotnosť 150g vrátane batérie
  -3 antény
  -Kruhový rozsah
  -Rozsah antén 40m
  -Self-check
  -Group check
  -MARK funkcie
  -Podpora iProbe sondy
  -Veľký prehľadný displej
  -Bluetooth
  -Automatické prepínanie antén
  -Fotosenzor pre prepínanie módu
  -Pohybový senzor
  -Prevádzka na 1 AA batériu
  -Pevné púzdro
  -Vibrácie
  -Veľkosť (mm, DxŠxV): 106 x 74 x 20

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: