MSR ELIXIR 3

Veľmi ľahký a prekvapivo priestranný stan pre 3. Úplne nová rada pre treking za skvelú cenu.

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Tabuľka dát

Hmotnosť 3,10 kg
Výška 104 cm
Počet osôb 3
Vchody 2
Rozloha 3.67 + 2.22 m²

Detaily

MSR ELIXIR ponúkne užívateľom vysoký komfort a výborné spracovanie za podstatne prijateľnejšiu cenu, než s akou sa stretávame u legendárnej kolekcie Hubba. MSR Elixir 3 bol novo vyvinutý ako úžasne obývateľný, ľahký stan až pre 3 ľudí vhodný na treking a backpacking. Tento univerzálny stan kombinuje vlastnosti ľahkej sieťoviny a pevné látky pre dosiahnutie dobrej ventilácie a udržanie tepelného komfortu. Vďaka prídavnej podlážke footprint, ktorá je v cene, Váš stan nielen ochránite, ale môžete z Elixír vytvoriť aj jednoduchý prístrešok. Určite aj vďaka ďalším detailom (ako sú vstupy StayDry, nastaviteľné vetranie a farebné odlíšenie kotviacich prvkov i.) Sme si istí, že je stan MSR Elixir skvelou voľbou.

  • Veľmi ľahký: minimálna váha stanu je 2.53 kg; varianta Fast & Light bez vnútorného stanu poskytne ochranu už pri púhych 1.92 kg. (Váha jednotlivých súčastí: vnútorný stan 950 g, tropiko 860 g, tyče 720 g)
  • Ľahký prístup: 2 veľké vstupy s vstavanými odvodmi dažďovej vody StayDry a 2 predsiene; zipsy vstupov sú vedené po strane.
  • Obývateľný: vďaka jedinečnej geometrii konštrukcia Vám stan ponúkne dostatok miesta pre hlavu a bez problémov pojme 2 rozmerné karimatky; tropiko má nastaviteľné vetranie skrz celým stanom.
  • Rýchle stavanie a balenie: zjednotený systém prútov s klipmi a farebne odlíšených prvkov pre jednoduchú stavbu (všetko je dobre vidieť na priložených videách).
  • Súčasťou balenia je MSR Footprint, prídavná podlaha pre ochranu pred vlhkosťou a mechanickým poškodením, ktorá predĺži životnosť a zároveň zvýši variabilitu Vášho stanu.
  • Variant minimum Fast & Light  ponúka samostatne stojaci ochranu pred dažďom pre skutočných minimalistov. Tropiko napnete iba za pomoci prútov a footprintu. Vnútorný stan možno pripnúť aj dodatočne.

Produktové kombinácie

Reference Farba
10312
šedá/červená
10332
zelená/červená

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii: