PETZL IRVIS

10 - hroté mačky IRVIS  s kompaktným a rýchlym upínaním. Vhodné ako do tvrdého ľadu, tak na skaly. Dodávajú sa vrátane podložiek Antisnow, ktoré obmedzujú nabaľovanie snehu. Viazanie LeverLock je určené pre topánky s drážkou na päte.

Viac detailov

Cena:

na vyžiadanie

Tabuľka dát

Veľkosť 36-45
Info CE EN 893, UIAA
Počet hrotov 10

Detaily

Mačky IRVIS  s kompaktným a rýchlym upínaním. Vhodné ako do tvrdého ľadu, tak na skaly. Dodávajú sa vrátane podložiek Antisnow, ktoré obmedzujú nabaľovanie snehu. Viazanie LeverLock je určené pre topánky s drážkou na päte.

  • Sú jednoducho nastaviteľné a môžeš si vybrať z dvoch variant viazaní FlexLock a LeverLock
  • 2 predné hroty pre zaseknutie do ľadu a 8 hrotov pod topánkou: ploché predné hroty dobre držia v zvislom smere, 2 zadné hroty zabraňujú skĺznutiu dopredu, 2 pozdĺžne hroty pod pätou a 2 na prednom diele, 2 stredné hroty sú otočené v uhle 45° - držia v pozdĺžnom i priečnom smere.Zkosené predné hroty dobre prenikajú do ľadu. Zvlášt vhodné pre malé veľkosti obuvi.
  • Ľahké: menej než 800 g. Nastavovanie je jednoduché (nie je potrebné žiadne náradie) a presné (po 1/2 čísle). Prevedenie spojovacieho nosníka umožňuje nastaviť mačky ako pevné alebo ohybné.

Produktové kombinácie

Reference Hmotnosť Typ
T03A LLU 730 g (FIL), 765 g (FIL FLEX) LEVERLOCK UNIVERSEL
T03A FL 765 g FLEXLOCK

Príslušenstvo

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: